I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N
       مدل جدید مینی داشبورد تیپ با دو مدل متفاوت با مارک های آکو و اکسیر جایگزین مدل قدیمی این آپشن با مارک آپا می گردد.        ملحق شدن زه دکوراتیوی بر روی دیواره بلند جلوی مینی داشبورد و پد ( ضربه گیر ) در داخل این آپشن به همراه طراحی و نقش 3 بعدی سطح قطعه مینی داشبورد ، منطبق با طرح فعلی آن در کنار حکاکی لیزری بر روی زه مذکور و پد های متفاوت آن از موارد تمایز مدل های جدید با مدل فعلی این آپشن با مارک آپا می باشد.        مدل جدید مینی داشبورد تیپ 2 با دو مدل متفاوت با مارک های آکو و اکسیر جایگزین مدل قدیمی این آپشن با مارک آپا می گردد ، مدل جدید این آپشن با مارک اکسیر دارای پد ( ضربه گیر ) و مدل آکوی آن فاقد پد بوده و مشتری می تواند آنرا بصورت جداگانه تهیه نماید.        هارمونی بسیار چشمگیر مدل جدید مینی داشبورد با مارک اکسیر در کنار کیت استیل دریچه های هواد ده داشبورد و لوگوی استیل روی فرمان منظره ای از طراحی داشبورد خودروهای نسل جدید را به تصویر می کشد.        پد ( ضربه گیر ) جدید مینی داشبورد طراحی و تولید شد با استفاده از این پد ارتعاشات آزار دهنده حاصل از برخورد اشیاء پس از قرار گرفتن بر روی سطح مینی داشبورد کاملا مرتفع می گردد ، پد ( ضربه گیر ) جدید مینی داشبورد به همراه زه جدید دیواره بلند این آپشن بر روی مدل قدیمی آپا نیز نصب می گردد پد مذکور با مارک های یو ان ( UN ) آکو ( ACO ) و اکسیر ( EXIR ) با طرح ها و قیمت های مختلف به بازار عرضه خواهد شد.        آکو کیت اسپورت تندر90 مدل لندکروزر محصول جدید آکو پارت ، آپشنی خاص برای مشتریانی خاص - متفاوت برانید ، متفاوت دیده شوید...        محصول جدید آکو ، مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست ، آپشنی کاربردی است که فقدان فضای کافی برای نگهداری اشیایی با حچم های گوناگون را در خودروی تندر90 برطرف مینماید.        فروش محصولات آکو 33933630 - 021 آپشن ها قطعات و لوازم یدکی تندر90        آینه های جدید تندر90 مدل دلتا تلفیقی از زیبایی و کارایی ، محصولی از آکو پارت        دریافت سریع و آسان لیست محصولات بهمراه آخرین اخبار و تصاویر محصولات جدید با add نمودن @acambot در تلگرام امکان پذیر است.       

    لیسـت تمـام محصـولـات آکـو - آپـا  
12345...صفحه آخر

راهنمای جدید 2015

محصول جدید آکو با الهام از طراحی کمپانی رنو فرانسه ، جهت نصب بر روی خودروی رنو لوگان مدل 2015 طراحی گردیده است. این آپشن زیبا و کارا با لنزها و رنگ های گوناگون روانه بازار و به طور حتم نظر گروه کثیری از تندرسواران را به سوی خود معطوف خواهد نمود. آکو مصمم است با طراحی مدل هایی جدید از آپشن های قدیمی که پیشتر توسط آکوپارت طراحی و ساخته و بازار عرضه شده است ، توانایی خود را در خصوص جایگزین نمودن محصولاتی جدید با طراحی هایی به روز ، به صنعت خودرو اثبات نماید. آپشن جدید آکوپارت از حیث طراحی و ساخت با نمونه فرانسوی آن که بر روی لوگان 2015 نصب می گردد ، دارای تفاوت های بسیاری است که اهم آن به نحوه استقرار قطعه بر روی گلگیرهای جانبی خودرو ، مدل طراحی لنزها و به تبع آن پایه قطعه ( BASE ) باز می گردد. آپشن مذکور با لنزهای گوناگون ( لنز فابریک و اسپورت ) و مارک های مختلف ( متعلق به برند آکو و آپا ) در تابستان سال جاری روانه بازار خواهد شد.

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

آینه دلتا

این آپشن زیبا و کاربردی با ایجاد میدان دیدی وسیع برای نمایش سطح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده نقش بسیار به سزایی را در کاستن از حوادث گوناگون به جهت برخورداری از میدان دید بسیار ضعیف آینه های فعلی این خودرو که از سوی کارخانه بر روی آن نصب می گردد ، ایفا می نماید . محصول جدید آکو با گذشت زمانی بالغ بر 25 ماه همینک با اخذ تست هایی گوناگون همینک با طراحی در تیپ ها و مدل های گوناگون به بازار عرضه گردید. تیپ ها و مدل های گوناگون این آپشن با نصب بر روی خودرو از سویی به جهت کارآیی بالا و از سوی دیگر به جهت نمایی بسیار زیبا ، نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید. این آپشن هم اکنون در 2 تیپ گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود : تیپ 1 (مدل ساده) : قاب و پایه تمام مشکی الف ) موتور لس ب ) موتور دار تیپ 1 (مدل دلتا) : قاب تمام مشکی و پایه مثلثی - الف ) موتور لس ب ) موتور دار تیپ 2 (کاوردار) : قاب مشکی با کاور رنگی و پایه مشکی الف ) موتور لس ب ) موتور دار آینه های جدید ساخت آکوپارت آپشنی کارا است که یکی از نقیصه های مهم خودروی تندر 90 را در خصوص دید سطوح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده به طور کامل برطرف نموده است .

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

گیج روغنبرای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید
12345...صفحه آخر


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ١٩٤
بازدید امروز: ٨٨٦٩
بازدید دیروز: ٨٤٣٤٢
بازدید کل: ٢٢١٤٠٥٤٧٣
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٥٧٦٣
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
فروشگاه آکام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک