I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N

    لیسـت تمـام محصـولـات آکـو - آپـا  
12345...صفحه آخر

مینی داشبورد تیپ 2

کمبودی محسوس در خودروی تندر 90 جهت نیاز به فضایی بیشتر ... این آپشن آکو که پیشتر تیپ 1 آن برای پرنمودن جای خالی ایربگ بر روی داشبورد و تبدیل آن به فضایی مناسب برای نگهداری اشیاء با احجامی گوناگون طراحی و به بازار عرضه شده بود، از ماه ها پیش با اتمام مراحل طراحی ، توسط واحد فنی آکو مورد آزمون های گوناگونی همچون کارآیی ، استقرار موقعیت قطعه و غیره ... قرار گرفته است. مینی داشبورد تیپ 2 آکو با ایجاد فضایی مناسب بر روی داشبورد با قابلیت نصب بر روی تیپ های گوناگون خودروی تندر 90، یکی از معضلات محسوس تندر را در جهت فقدان فضای کافی برای نگهداری اشیا ، بطور کامل مرتفع می نماید. مشاهده این آپشن کارا موجب تحسین تمامی بینندگان آن در طول تست بر روی چهارده دستگاه خودروی تندر 90 گردید است. طراحی خلاقانه آکو (مینی داشبورد تیپ 2) نظر گروه کثیری از کارشناسان و طراحان صنعت آپشن خودرو را نیز به سوی خود معطوف خواهد نمود. آکو مصمم است در آینده ای نزدیک این محصول جدید را به بازار عرضه نماید.

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

پارکابی آپاست

این آپشن زیبا و کارا جهت جلوگیری از صدمات احتمالی به رکاب های اتومبیل خصوصا هنگام سوار پیاده شدن سرنشینان خودور توسط واحد فنی آکو طراحی و به زودی توسط آپا (آسان پخش آکو) با مارک های ست و آکواکسیر با کیفیت و قیمت های گوناگون به بازار عرضه خواهد شد. این آپشن با کاربری های مختلف، تیپ های گوناگون خودروهای داخلی مانند تندر، پژو، مگان و برخی از خودروهای وارداتی را در بر خواهد گرفت. آکو مصمم است با قیمت گذاری مناسب در خصوص هر دو مارک این محصول حداقل 70 درصد خودروهای مذکور را در کشور، تحت پوشش بازار هدف خود قرار دهد. مارک های گوناگون این آپشن با حکاکی در پشت قطعات آن به وضوح قابل مشاهده است.

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

قاب فریم پلاک جلو مارک SETبرای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید
12345...صفحه آخر


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ١٧٤
بازدید امروز: ٢٥٨٦
بازدید دیروز: ٧٥٠٣
بازدید کل: ٣٠٦٧٧٦٦٥٢
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٦٢٦٢
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
تلگرام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک