I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N

    لیسـت تمـام محصـولـات آکـو - آپـا  
12345...صفحه آخر

راهنمای جدید 2015

محصول جدید آکو با الهام از طراحی کمپانی رنو فرانسه ، جهت نصب بر روی خودروی رنو لوگان مدل 2015 طراحی گردیده است. این آپشن زیبا و کارا با لنزها و رنگ های گوناگون روانه بازار و به طور حتم نظر گروه کثیری از تندرسواران را به سوی خود معطوف خواهد نمود. آکو مصمم است با طراحی مدل هایی جدید از آپشن های قدیمی که پیشتر توسط آکوپارت طراحی و ساخته و بازار عرضه شده است ، توانایی خود را در خصوص جایگزین نمودن محصولاتی جدید با طراحی هایی به روز ، به صنعت خودرو اثبات نماید. آپشن جدید آکوپارت از حیث طراحی و ساخت با نمونه فرانسوی آن که بر روی لوگان 2015 نصب می گردد ، دارای تفاوت های بسیاری است که اهم آن به نحوه استقرار قطعه بر روی گلگیرهای جانبی خودرو ، مدل طراحی لنزها و به تبع آن پایه قطعه ( BASE ) باز می گردد. آپشن مذکور با لنزهای گوناگون ( لنز فابریک و اسپورت ) و مارک های مختلف ( متعلق به برند آکو و آپا ) در تابستان سال جاری روانه بازار خواهد شد.

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

آینه دلتا

این آپشن زیبا و کاربردی با ایجاد میدان دیدی وسیع برای نمایش سطح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده نقش بسیار به سزایی را در کاستن از حوادث گوناگون به جهت برخورداری از میدان دید بسیار ضعیف آینه های فعلی این خودرو که از سوی کارخانه بر روی آن نصب می گردد ، ایفا می نماید . محصول جدید آکو با گذشت زمانی بالغ بر 25 ماه همینک با اخذ تست هایی گوناگون همینک با طراحی در تیپ ها و مدل های گوناگون به بازار عرضه گردید. تیپ ها و مدل های گوناگون این آپشن با نصب بر روی خودرو از سویی به جهت کارآیی بالا و از سوی دیگر به جهت نمایی بسیار زیبا ، نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید. این آپشن هم اکنون در 2 تیپ گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود : تیپ 1 (مدل ساده) : قاب و پایه تمام مشکی الف ) موتور لس ب ) موتور دار تیپ 1 (مدل دلتا) : قاب تمام مشکی و پایه مثلثی - الف ) موتور لس ب ) موتور دار تیپ 2 (کاوردار) : قاب مشکی با کاور رنگی و پایه مشکی الف ) موتور لس ب ) موتور دار آینه های جدید ساخت آکوپارت آپشنی کارا است که یکی از نقیصه های مهم خودروی تندر 90 را در خصوص دید سطوح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده به طور کامل برطرف نموده است .

برای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید

گیج روغنبرای آگاهی از جزییات و قیمت، روی عکس کلیک نمایید
12345...صفحه آخر


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ١٨٧
بازدید امروز: ٣٢٩٣
بازدید دیروز: ٧٥٠٣
بازدید کل: ٣٠٦٧٧٧٣٥٩
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٦٢٦٢
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
تلگرام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک