I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N
اخبار آکو - اخبار مرتبط با خودرو، لوازم یدکی، تیونیگ و اسپورت
مدل های جدید مینی داشبورد ال90، محصول جدید آکو پارت
❌محصول جدید آکو پارت ، مدل های جدید مینی داشبورد
👈 مدل جدید مینی داشبورد تندر90 با طراحی های مختلف آکو و اکسیر به زودی جایگزین مدل فعلی این آپشن با مارک آپا ست خواهد شد.

آپشن مذکور فقدان فضای کافی برای نگهداری اشیایی با حجم های گوناگون را در خودرو ، بطور محسوسی مرتفع می نماید.

⚠️ براین اساس مدل فعلی و قدیمی آپا که هم اکنون در بازار به فروش می رسد از چرخه تولید خارج ولی همچنان خدمات پس از فروش این آپشن به مدت 5 سال ادامه خواهد داشت و مدل جدید آکو بدون هیچگونه افزایش قیمتی با قیمت پیشین ( قیمت فروش مدل آپا ) عرضه خواهد شد.

⬅️ مشروحه مهمترین وجه تمایز مدل های جدید مینی داشبورد تیپ 2 با مارک های متفاوت آکو و اکسیر نسبت به مدل قدیمی آن با مارک آپا ست به شرح زیر می باشد :

الف ) : طرح چرم کاری ( نقوش سطح قطعه)
👈 طراحی 3 بعدی نقوش مدل جدید سطح مینی داشبورد با طراحی 3 بعدی خطوط متقارن سطح داشبورد خودروی ال90 کاملا مشابه و منطبق است.

ب ) : طراحی تریم روی مینی داشبورد
👈 تریم مذکور به شکل زهی بر روی دیواره بلند جلوی مینی داشبورد که دائما در معرض دید است نصب می گردد.
طراحی زه جدید مینی داشبورد جهت نصب بر روی مدل های جدید آن نقش بسیار قابل توجهی را در کاهش ارتفاع دیواره بلند جلوی مینی داشبورد جهت جلوگیری از خستگی ارتباط دیداری سرنشینان خودرو با آن خصوصا سرنشینان جلو ایفا و بطور محسوسی موجب زیباتر دیده شدن قطعه و برقراری ارتباط و انطباق دیداری افراد با آن می گردد.

ج ) : حکاکی بوسیله دستگاه لیزر بر روی تریم جلوی قطعه
👈 حکاکی لیزری بر روی زه مدل های جدید مینی داشبورد از دیگر مواردی است که نظر هر بیننده ای را بسوی خود معطوف و موجب افزایش چشمگیر زیبایی این آپشن بر روی خودرو می گردد.

د ) : پد محفظه بار مینی داشبورد( ضربه گیر روی قطعه )
👈 قابلیت افزودن پد ( ضربه گیر ) به محفظه بار مینی داشبورد از ویژگی های دیگر مدل های جدید مینی داشبورد می باشد ، پد مذکور نقش فابل توجهی را در خصوص جلوگیری از ارتعاشات حاصل از برخورد اشیاء با سطح کف مینی داشبورد و آزار شنیداری سرنشینان در نتیجه به گوش رسیدن سر و صداهای مختلف می گردد..
پد ( ضربه گیر ) مدل های جدید مینی داشبورد ( آکو - آکو اکسیر ) با مواد اولیه خاص تولید در 3 طرح با کیفیت های مختلف با مارک های یو ان ، آکو و اکسیر به بازار عرضه خواهد شد.

❌ نکته بسیار مهم آنکه پدهای ( ضربه گیر ) یاد شده بر روی مینی داشبورد های مارک آپا ست نیز به سهولت قابل نصب می باشد ، بنابراین عرضه پد جدید ( ضربه گیر ) مینی داشبورد تمامی مینی داشبوردهای فروخته شده با مارک آپاست را نیز در بر خواهد گرفت بنابر این مشتریانی که قبلا مبادرت به تهیه این آپشن با مارک آپاست نموده اند نیز می بایست جهت تهیه پد مذکور برای جلوگیری از صدای لرزش اشیاء بر روی سطح آن اقدام نمایند.

🔴 مدل های جدید مینی داشبورد ، مدل پایه این آپشن با مارک آکو با قیمت فعلی مینی داشبورد ( مارک آپا ) عرضه می گردد.👉

💢 تفاوت عمده مدل های جدید مینی داشبورد با مارک آکو و اکسیر به شرح زیر می باشد:
الف ) : مارک آکو دارای تریم ( زه ) بلندی بر روی دیواره جلوی قطعه می باشد که عبارت لاتین مینی داشبورد رنو ( RENAULT MINI DASHBOARD ) با استفاده از تکنولوژی روز لیزر بر روی آن حکاکی شده است ، فاقد پد ( ضربه گیر ) می باشد و مشتریان در صورت تمایل ، بطور جداگانه نسبت به تهیه و خرید آن ، اقدام خواهند نمود.

ب ) : مارک اکسیر نیز مانند مارک آکو دارای زه ( تریم ) بلندی بر روی دیواره عریض جلوی قطعه می باشد که قطعه کرومی ( استیل ) دیگری را در طول خود در میان گرفته است و حکاکی زیبای رنو ( RENAULT 1600-16V ) با بکارگیری از دستگاه لیزر بر روی آن بوضوح قابل مشاهده و دارای پدی ( ضربه گیر ) با طرحی شطرنجی بر روی آن می باشد که مدل اکسیر این آپشن به همراه پد ( ضربه گیر ) عرضه می گردد.

👈 هارمونی و هماهنگی کروم ( استیل ) میانی زه مدل اکسیر با کروم ( استیل ) دریچه های هواده داشبورد ، لوگوی رنوی روی فرمان و کاور کرومی ( استیل ) شاسی درب ها در این مدل بسیار چشمگیر و بیشتر شبیه طراحی داشبورد نسل جدیدی از خودروها می باشد که در خودروهای یاد شده گاها به دلیل کاهش هزینه ها از طرح های مختلفی مثل فیبر کربن و دکوراتیو های مختلف استفاده می گردد که در آینده و بنا به درخواست مشتریان بر روی زه مدل اکسیر نیز به عنوان آپشنی سفارشی ، قابل اعمال است.👉

✋ طراحی تریم های ( زه ) دیواره جلوی مینی داشبورد به گونه ای است که براحتی بر روی مینی داشبورد مدل آپاست نیز فابل نصب است.
👈 مدل های مختلف پد و تریم بر روی مدل آپاست نیز نصب می شود.( افزایش کارایی + ارتقای مدل )

❌ آکو مصمم است با به روز نمودن طراحی های محصولات خود مدل های جدیدتری از آپشن های خودروی ال90 را به بازار عرضه نماید.⚠️ براین اساس با توجه به فقدان کارایی های ضروری در مدل فعلی مینی کنسول به زودی مدل های جدیدی از این آپشن با طراحی هایی کاربردی و بسیار زیبا در مدل هایی متنوع بدون هیچگونه افزایش قیمتی در مدل پایه آن 👈 جایگزین مدل کنونی این آپشن ( مینی کنسول ) در بازار خواهد شد ، بنابر این مدل پایه مینی کنسول جدید نیز با قیمت فعلی این آپشن به بازار عرضه می گردد.

🚩آپشن جدید آکو کنسول نیز با سپری نمودن دوران 28 ماهه مراحل طراحی و قالب سازی پس از 2 بار تجدید نظر در کلیات طراحی آن در مدل هایی متنوع با کاربری های خاص در زمستان آینده به بازار ، عرضه خواهد شد.
👈 مدل های متنوع آکو کنسول با الهام ، تلفیق و ترکیبی از طراحی داشبورد خودروهای ، تویوتا کرولا ( مدل 2013 ) و رنو ساندرو ( مدل 2014 ) صورت گرفته است و مشکل کمبود فضایی کافی برای نگهداری اشیاء را با 👈 بهره برداری از کاربری های گوناگون برای همیشه برطرف می نماید.

📢 روابط عمومی گروه صنعتی آکو پارت
@ACOCHANNEL

روابط عمومی آکو


عنوانتاریخ
چرا نگرانید ... ؟ هیچ چیز در خودروی شما گم نمی شود ... ! ۱۳۹۷/۸/۱۱
آپشن های جدید ساندرو با طراحی خاص آکوپارت روانه بازار شد ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
مدل جدید مینی کنسول طراحی اورجینال آکو پارت ۱۳۹۵/۱۲/۵
کاور سینی صندوق ساندرو محصول جدید آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
آپشن های زیبای رنو ساندرو قطعات کسری خودرو ساخت آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱
فروش ویژه مدل جدید مینی داشبورد مارک اکسیر،
کیت کامل تسمه تایم و ضدیخ موتور
۱۳۹۵/۸/۱۹
مدل های جدید مینی داشبورد ال90، محصول جدید آکو پارت ۱۳۹۵/۸/۶
لوبریفینت - روغنی با ویژگی های خاص جهت انواع خودرو ۱۳۹۵/۴/۱۰
فروش ویژه رمضان 29 خرداد لغایت 3 تیر 1395 ۱۳۹۵/۳/۲۶
آکو کیت اسپورت مدل لندکروزر محصول جدید آکوپارت ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
اسامی برندگان خوش اقبال قرعه کشی آکام ۱۳۹۴/۱۲/۳
اهدای جوایز پانصد هزار ریالی به مشتریان آکام تا 30 بهمن ماه ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
آخرین فروش ویژه آکام 110 قلم کالای پرمصرف ال90 ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
آلبومی همراه شما ، کانال آکو در تلگرام افتتاح شد ... ۱۳۹۴/۱۰/۸
محصول جدید آکو، کاور محافظ ECU جزو قطعات کسری تندر90 ۱۳۹۴/۱۰/۱
ویژگی های گوناگون آکام بات و کانال آکام شاپ در تلگرام ۱۳۹۴/۹/۵
فروش ویژه 75 قلم کالای پرمصرف ال90 تا 25 آبان آغاز شد ۱۳۹۴/۸/۹
اسامی 110 برنده قرعه کشی عید تا عید ACAM ۱۳۹۴/۷/۲۳
اعلام نتایج قرعه کشی آکام - ACAM ۱۳۹۴/۷/۱۸
عید تا عید با اهدای جوایز ارزشمندی از ACAM ۱۳۹۴/۷/۲
1234


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ٢٢٣
بازدید امروز: ١٨٢٧٥
بازدید دیروز: ١٦٨٧٣
بازدید کل: ٢٩٦١٥٣٢٢٤
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٦٢٤١
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
تلگرام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک