I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N
اخبار آکو - اخبار مرتبط با خودرو، لوازم یدکی، تیونیگ و اسپورت
فروش ویژه 75 قلم کالای پرمصرف ال90 تا 25 آبان آغاز شد
با سلام وقت بخیر
پیرو اطلاع رسانی های قبلی به اعضای آکام بات ، احتراما به استحضار می رساند ، فروش ویژه آکام تا مورخه 25 آبان جاری آغاز شد.
بر این اساس 65 قلم کالا و قطعه پرمصرف خودروی تندر 90 نظیر :
کیت کامل تسمه تایم ، کیت کامل کلاچ ، انواع شمع ، کمک ، تسمه دینام ، لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، روغن موتور الف ، روغن گیربکس الف ، روغن هیدرولیک الف ، روغن ترمز الف ، فیلتر هوای موتور، روغن ، کابین ، بنزین ، انواع تیغه برف روب مکمل بنزین ، تمیز کننده مدار سوخت ، ضدیخ ، انواع لامپ ، کلید شیشه برقی بالابرهای عقب و جلو ، شیشه آینه دستی و برقی ، شیشه آینه های جدید آکو ، دسته راهنما E2 و...... از طریق آکام بات در تلگرام به مشتریان عرضه خواهد شد.
ماهیت کالاها و قطعات یاد شده ، اصالتا اورژینال ، شرکتی یا وارداتی می باشند و صرف نظر از تنوع بسته بندی کالایی واحد با نام و برندهایی گوناگون در سطح بازار که امروزه با رویکردی جدید از سوی برخی رو به افزایش گذاشته است با نام برند واقعی و ذکر کشور سازنده به مشتریان ، معرفی و عرضه خواهند شد.
قیمت گذاری کالاهای موصوف با توجه به تحقیقات بعمل آمده از سوی واحد فروش آکو ضمن بازاریابی که هم اکنون نیز در برخی از استان های کشور در شرف انجام می باشد ، صورت گرفته است معهذا بعید به نظر می رسد کالاهای موجود در لیست با قیمتی مشابه و تفاوتی اندک در استان ها و یا حتی شهرهای همجوار به مشتریان عرضه گردد.
بر اساس گزارشاتی از بازاریابی های اخیر ، توسط تیم فروش آکو ، تعداد کثیری از کالاها و قطعات مختلف و گاها مشابه تحت عناوین و نام های متفاوت با تفاوت قیمتی فاحش در شهرها و استان های گوناگون کشور به مشتریان عرضه می شوند به عبارتی دیگر برخی از کالاها با وجود تولید کنندگانی محدود یا احتمالا واردکنندگانی واحد با جای گرفتن در بسته بندی های گوناگون و نصب اتیکتی بر روی آن دارای قیمت و مارکی متفاوت می گردند.
رویکرد جدید آکو در خصوص ، حضوری گسترده تر در بازارهای کشور با معرفی برند جدید آکام در مهرماه گذشته از ابعادی گوناگون برخوردار است که اهم آن با توجه به مشروح وظایف آکام از سویی ، مانع ظهور قیمت های بالاتر و از سویی دیگر موجب مرجع و محوریت این برند جهت اخذ استعلام قیمت کالاهای گوناگون از سوی مشتریان در آینده ای نزدیک خواهد شد.
آکام در لغت نامه ها ، دانشنامه ها و واژه نامه ها دارای معانی مختلفی است که برند جدید آکو را با توجه به مفهوم این نام در مراجعی معتبر مانند ویکی پدیا ( سرانجام ، قله کوه ، نام یک ) لغت نامه دهخدا ( خوی گیر ) و در سایر زبان ها و واژه ها به معنای امید و سرزمین های فراز ، صمیمانه و مانوس به همگان معرفی می نماید ، لذا مجموع مفاهیم قابل استنباط از این نام مصداق بارزی از انتخاب آن از سوی آکو برای معرفی برندی جدید و قدرتمند در سطح کشور است ، ضمن اینکه مخفف این نام در زبان انگلیسی ( ACAM - ACO CAR ACCESSORIES MARKET ) نیز در بر گیرنده حوزه ، دور نما و نتیجه فعالیت های این برند در آینده ای نزدیک بعنوان بازاری خاص در کشور می باشد ، پایگاه اینترنتی آکام که از مدت ها پیش دامنه آن توسط آکو ، تهیه و خریداری شده است نیز تا پایان سال جاری با فراهم شدن بسترهای لازم ، افتتاح خواهد شد.
* * * مشتری گرامی :
با توجه به اختلاف فاحش قیمت کالاها و قطعات در نقاط مختلف کشور شایسته است ، ضمن خرید کالاها و قطعات مورد نظر به نکات زیر توجه فرمایید :
  1. ممکن است ، کالای مورد نظر در شهر محل اقامت مشتری نیز با قیمتی نازل تر یا حتی قیمت موجود در لیست و یا اندکی تفاوت ضمن احتساب هزینه های حمل و نقل کالا از مبداء تا مقصد قابل تهیه باشد بنابر این پیشنهاد می شود ، کالا یا قطعه از همان محل تهیه و خریداری گردد .
    بعنوان مثال : ممکن است یکی یا حتی تمامی اقلام مورد نظر در لیست فروش با قیمتی مشابه در لیست فروش آکام یا حتی با قیمتی کمتر نیز در شهر A به مشتریان عرضه شود اما همان کالا در شهر B با قیمتی به مراتب بالاتر به مشتری فروخته شود ، لذا توصیه می شود ، مشتریان مقیم شهر B کالاها و قطعات مورد نظر را با قیمت مناسب تر از طریق فروش ویژه درآکام خریداری نمایند.
  2. با توجه به تنوع مارک های مختلف اعم از اصلی ، طرح اصلی ، مشابه و.و.و..... ملاک انتخاب کالاها و قطعات موجود در لیست بر اساس میزان اعتبار و قدمت فروشنده آن صورت گرفته است لذا نام برند ، مارک و نوع بسته بندی کالا جهت تعیین کیفیت ، مد نظر نبوده است.
    بعنوان مثال : چنانچه کیت کلاچ اصلی و اورژینال در سطح بازار کم یاب و یا نا یاب بوده است ، به جای قرار دادن قطعه شبیه نوع و طرح اصلی در لیست فروش ویژه آکام ، این کالا با مارک و برندهای دیگر مربوط به واردکنندگان معتبر و کیفیت مدار جهت معرفی به مشتری ، مد نظر قرار گرفته است.
  3. کالاهای وارداتی نیز با توجه به تجربه ، پیشینه و نوعا مشتریان واردکننده نیز دارای کیفیت های گوناگونی است لذا به فرض اینکه سازنده کالای مورد نظر چینی است نیز منطقا دلیلی کافی برای رد کیفیت آن کالا نمی باشد چراکه ممکن است همان کالای چینی با حک مشخصات اورژینال از سوی تولیدکننده به سفارش واردکننده بر روی آن و قرار گرفتن در بسته بندی شبیه بسته بندی اورژینال و اصلی آن نیز از کیفیت پائینی برخوردار باشد لذا مشتریان می بایست هنگام خرید کالاهای گوناگون به هیچ وجه نوع بسته بندی ، مارک ، کدفنی و علائم مندرج بر روی آن را مد نظر قرار ندهند زیرا طراحی و ساخت جعبه و پک کالاهای اصلی با نصب ضمائم اعم از لیبل ، کد فنی و... به سهولت امکان پذیر است.
  4. رویکرد جدید برخی از افراد درخصوص بسته بندی نمودن کالاهای وارداتی با عناوین ایرانی و ساخت داخل از پیامدهای گسترده ای برخوردار است که اهم آن ضمن معدوم نمودن اصالت کالا ، در صورت نازل بودن کیفیت کالای وارداتی منجر به نابودی تولید داخلی نیز خواهد شد لذا هنگام خرید از صحت اصالت کالا ، مطمئن شوید تا برخی از کالاهای بی کیفیت وارداتی با قرار گرفتن در بسته بندی کالاهای با کیفیت ایرانی به شما عرضه نشود.
  5. تبعات اطلاع رسانی های گسترده آکام درخصوص برگزاری فروش ویژه کالاهای موصوف موجب کاهش قیمت تعدادی از اقلام در سطح بازار ، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خواهد شد از این رو مشتریان می بایست هنگام خرید توجه نموده تا قیمت کالا تغییر نموده باشد نه مشخصات ، نوع و مارک کالایی که به مشتری عرضه می گردد.

*** جهت مشاهده لیست قیمت کالاها و قطعات به نشانی زیر در آکام بات مراجعه نمایید.
https://telegram.me/acambot

واحد فروش آکام
ACAM - ACO CAR ACCESSORIES MARKET

روابط عمومی آکو


عنوانتاریخ
چرا نگرانید ... ؟ هیچ چیز در خودروی شما گم نمی شود ... ! ۱۳۹۷/۸/۱۱
آپشن های جدید ساندرو با طراحی خاص آکوپارت روانه بازار شد ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
مدل جدید مینی کنسول طراحی اورجینال آکو پارت ۱۳۹۵/۱۲/۵
کاور سینی صندوق ساندرو محصول جدید آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
آپشن های زیبای رنو ساندرو قطعات کسری خودرو ساخت آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱
فروش ویژه مدل جدید مینی داشبورد مارک اکسیر،
کیت کامل تسمه تایم و ضدیخ موتور
۱۳۹۵/۸/۱۹
مدل های جدید مینی داشبورد ال90، محصول جدید آکو پارت ۱۳۹۵/۸/۶
لوبریفینت - روغنی با ویژگی های خاص جهت انواع خودرو ۱۳۹۵/۴/۱۰
فروش ویژه رمضان 29 خرداد لغایت 3 تیر 1395 ۱۳۹۵/۳/۲۶
آکو کیت اسپورت مدل لندکروزر محصول جدید آکوپارت ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
اسامی برندگان خوش اقبال قرعه کشی آکام ۱۳۹۴/۱۲/۳
اهدای جوایز پانصد هزار ریالی به مشتریان آکام تا 30 بهمن ماه ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
آخرین فروش ویژه آکام 110 قلم کالای پرمصرف ال90 ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
آلبومی همراه شما ، کانال آکو در تلگرام افتتاح شد ... ۱۳۹۴/۱۰/۸
محصول جدید آکو، کاور محافظ ECU جزو قطعات کسری تندر90 ۱۳۹۴/۱۰/۱
ویژگی های گوناگون آکام بات و کانال آکام شاپ در تلگرام ۱۳۹۴/۹/۵
فروش ویژه 75 قلم کالای پرمصرف ال90 تا 25 آبان آغاز شد ۱۳۹۴/۸/۹
اسامی 110 برنده قرعه کشی عید تا عید ACAM ۱۳۹۴/۷/۲۳
اعلام نتایج قرعه کشی آکام - ACAM ۱۳۹۴/۷/۱۸
عید تا عید با اهدای جوایز ارزشمندی از ACAM ۱۳۹۴/۷/۲
1234


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ٢٠٣
بازدید امروز: ١٧٧٩٩
بازدید دیروز: ١٦٨٧٣
بازدید کل: ٢٩٦١٥٢٧٤٨
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٦٢٤١
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
تلگرام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک