I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N
اخبار آکو - اخبار مرتبط با خودرو، لوازم یدکی، تیونیگ و اسپورت
فروش ویژه آینه های جدید تندر در ایام مبارک دهه فجر
آکو مصمم است در طول ایام مبارک دهه فجر محصول جدید خود ( آیینه های جدید تندر 90 مدل داچیا ) را به طور مستقیم به اعضای بزرگ خانواده آکوپارت و سایر مشتریان خود در اقصی نقاط کشور عرضه نماید.
پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص تیپ های گوناگون این آپشن کارا ، به استحضار می رساند تیپ 1 این آپشن ساخت آکوپارت ، سفارش آپـا ، پیشتر در روزهای پایانی سال گذشته به بازار عرضه و هم اکنون با توجه به ویژگی خاص این آپشن در برطرف نمودن نقاط ضعف آینه های موجود که از سوی کارخانه بر روی خودرو نصب می گردد توسط گروه کثیری از هموطنان مورد استقبال و بهره برداری قرار گرفته است.
عدم ثبات قیمت و روش فروش آینه های پیشین ( تیپ 1 آکـو سفارش آپـا ) توسط گروهی از فروشندگان در برخی از نقاط کشور ، آکو را بر آن داشت تا با فروش مستقیم تیپ جدیدی از این آپشن به تمامی مشتریان در سراسر کشور از افزایش بی رویه قیمت آن جلوگیری نماید.
بر این اساس با عرضه محدود این آپشن با قیمتی ویژه به مناسبت ایام مبارک دهه فجر آکـو مصمم است ، امکـان تهیه این آپشن را برای تمامی متقاضیان آن در کشور ، فراهم نمایـد ، بـدیهـی است با توجه به سهمیه محدود درنظر گرفته شده برای فروش در این ایام ، اولویت خـرید بـا متقاضیانی است که سریعتر نسبت به تهیـه این آپشن ، اقدام نمـاینـد.
تیپ های مختلف این آپشن از حیث طراحی دارای تفاوتهایی است که این موضوع موجب تیپ بندی های گوناگون آن توسط آکوپارت گردیده است بهر حال ویژگی مشترک تمامی تیپ های مختلـف این آپشن کارا با توجه به وسعت دیدی کافی که از سطوح ترافیکی اطراف خودرو به وضوح برای راننده نمایان می سازد از دلایل مهمی است که می بایست به جهت اشراف و تصحیح دید راننده بر اطراف خـودرو بـه جهت ممانعت و یا کاستن از حوادث و سوانح غیر منتظره ای که بدلیل فقدان دید کافی راننده برای سرنشینان و خودرو رخ می دهد به طور جـدی ، مورد نظر قرار گیرد.
بر این اساس اینـک با تولید و عرضه آینه های موصوف در میهن اسلامی مان ، یکی از مهمترین نقاط ضعف خودروی تندر 90 که بعضا موجب حوادثی غیرمنتظره نیـز می گردد ، برطرف و آینده واردات این آپشن را با توجه به قیمت و کیفیت کالای ساخته شده توسط آکوپارت برای واردکنندگان آن را سخت تـر خواهد نمود.
طراحی و تولید آینه های جدید تندر90 توسط آکوپارت در میهن اسلامی مان در مقایسه با فروش کالاهای مشابه وارداتی در بازار از جهـاتی گوناگون قابل بررسی است که اهم آن به موضوعات کیفیت ( گارانتی ) ، خدمات پس از فروش ( وارانتی ) و قیمت کالا ، باز می گردد.
الف ) کیفیت : کالای وارداتی فاقد مکانیزم داخلی می باشد ( تصاویر صفحه نخست سایت آکـوپـارت ) لذا فقدان این مکانیزم موجب آسیب پذیری تمامی قطعات آینه در حوادث و سوانح مختلف می شود بطوریکه با برخورد و آسیب دیدگی فریم اصلی ( قاب بزرگ ) آینه معدوم و متلاشی و غیر قابل استفاده می گردد ( وجود مکانیزم داخلی در آینه های آکو موجب می شود تا در سوانح و آسیب های جدی به فریم اصلی به جهت نصب بودن موتور آینه بر روی مکانیزم داخلی به جای نصب بر روی فریـم اصلی ، همچنان آینه در موقعیت خود مستقر و وظیفه خطیر هدایت راننده را ماه ها و حتی تا مسافت های طولانی ایفا کنـد ) ضمن اینکه به تبع تفکر ارزان سازی در پروسه تولید کالاهای وارداتی ، عدم رعایت حداقل کیفیت در مورد انتخاب سایر قطعات داخلی آینه ( طول عمر و قدرت کشش و جهش فنرها ، بعضا عدم کارکرد صحیح هیتر در جهت گرم نمودن شیشه آینه ، نحوه اتصال فریم به پایه ، بعضا فقدان کفی آینه که بصورت یکپارچه شیشه آینه را در بر می گیرد، قطر لازم شیشه و... ) نیز محسوس است.
ب ) خدمات پس از فروش : تهیه و خرید تمامی قطعات مجموعه آینه ها ( فریم بزرگ یا قاب اصلی ، مکانیزم داخلی آینه ، قطعه یا پل اتصال قاب اصلی به پایه ، فنر بزرگ جهت اتصال مکانیزم به پایه اصلی ، فنر کوچک جهت اتصال پایه به مکانیزم ، پایه اصلی ، فریم یا کفی که شیشه آینه را در بر می گیرد ، شیشه آینه ها ، سیم کشی آینه ها ، سوکت آینه ها ، موتور آینه و حتی پیم سوکت آینه ها ) در آسیب های احتمالی قطعه در حین حوادث یا سوانح جهت بهره برداری و بکارگیری مجدد به سهولت در دسترس و برای مشتری امکان پذیر است حال آنکه کالاهای وارداتی مشابه فاقد هرگونه خدمات پس از فروش ( وارانتی ) بوده و بدلیل عدم برخورداری از طول عمر و کیفیت لازم پس از مدت زمانی کوتاه و یا در پی بروز حوادثی گوناگون مشتری را دچار مشکلی جدی از حیث فقدان قطعات یدکی و صرف هزینه ای مجدد در خصوص خرید هر دو سمت آینه های خودرو مینماید چراکه فروشندگان این کالا به تبع وارداتی بودن آن و ناقص شدن کالا از فروش انفرادی و منفـک کالا ( سمت چپ کامل و یا راست کامل ) اجتناب ورزیـده و حتی در صورت تمایل با درخواست مبلغی گزاف ( بطـور تقـریبی مبلغـی معادل قیمت یکدست کامل – چپ و راست ) آنرا در اختیار مشتری قرار می دهند و این تازه پایان خوش ماجرا نیست و مشتری همچنـان در دایره فقدان قطعات یدکی کالای وارداتی و بروز حوادثی دیگر گرفتـار و ناگزیر در پـروسـه خرید کالا همچنـان اسیر است.
ج ) قیمت کالا : هم اکنـون قیمت فروش آینه های وارداتی تندر90 در بازار بالغ بر 210000 تومان است که این بها با توجه به بعد مسافت مشتری از بازار نیـز با بهایی بیش از 250000 تومان نیز عرضه می شود ( حتی در شهر تهران و سایر استانهای کشور ) به نظر می رسد عرضه انبوه محصول جدید آکو پارت ( آینه های جدید تندر90 ) در سال آینده با توجه به کیفیتی که در مورد تمامی تولیدات آکو به جدیت رعایت می شود ضمن برخورداری از خدمات پس از فروش ، قیمت کالاهای وارداتی را به سرعت تحت شعاع و به مرور ادامه واردات آن را برای واردکنندگان این کالا بسیار سخت نماید.
قیمت گذاری محصول جدید آکو جهت فروش ویـژه در مهلت مقرر بر اساس کسر تخفیفی از قیمت فـروش عمـده آن در بازار صورت گرفته و با توجه به اتمام میـزان کالای در نظر گرفته شده جهت فروش ویـژه و یا اتمام مدت زمان یاد شده ( هر کدام زودتر محقق شود ) کالای موصوف با افزایش چند درصدی قیمت ، توسط فروشندگان ، عرضه و فروخته خواهد شد. ( تولید انبوه این کالا از سال آینـده آغـاز می شود لذا عرضه این کالا در سال جاری محدود است ضمن اینکه در این مرحله از فروش ، آکو پارت به پاس تقدیر از مشتریان کالاهای ایرانی از شیشه رفلکس دو دیـد برای آینه سمت راننده در آینه های کامل و آماده نصب خود استفاده نموده است – عموما تمامی آینه های تیـپ 2 کاوردار دارای شیشه آینه رفلکس و تـک دیـد می باشند.
مشروحـه ، مشخصات کلی تیپ های گوناگون آینه های جدید تندر90 - محصول جدید آکوپارت بشرح زیر می باشد:
1 ) الف : آینه های تیپ 1 موتور لس : این نوع آینه فاقد موتور ، هیتر و سیم کشی بوده و دارای شیشه پشت جیوه ای می باشد.
(هدف از ارائه این نوع محصول به بازار در جهت استفاده از امکانات آینه فعلی روی خودرو در راستای اقتصادی تر نمودن کالا برای مشتری میباشد )
1 ) ب : آینه های تیپ 1 موتوردار یـا کامل : این نوع آینه دارای موتور ، هیتر و سیم کشی بوده و دارای شیشه پشت جیوه ای می باشد .
(هدف از ارائه این نوع محصول به بازار به جهت نصب فوری آن در مناطقی است که فاقد نصابان مجرب می باشد )
2 ) الف : آینه های تیپ 2 کاوردار موتور لس : این نوع آینه فاقد موتور ، هیتر و سیم کشی بوده و دارای شیشه رفلکس تک دید می باشد .
(هدف از ارائه این نوع محصول به بازار استفاده از امکانات آینه فعلی روی خودرو در راستای اقتصادی تر نمودن کالا برای مشتری می باشد)
2 ) ب : آینه های تیپ 2 کاوردار موتوردار : این نوع آینه دارای موتور ، هیتر و سیم کشی بوده و دارای شیشیه رفلکس تک دید می باشد .
(هدف از ارائه این نوع محصول به بازار به جهت نصب فوری آن در مناطقی است که فاقد نصابان مجرب می باشد )
لازم بذکـر است : صرف نظر از تجهیـزات مورد استـفـاده در آینه ها ( موتور - هیتر - سیم کشی و انواع شیشه ها ) کیفیت ساخت فریم ها ، پایه ها و سایر متعلقات نظیر فنر ها و حتی پیچ های موجود در آن در تیـپ هـای گـونـاگـون ( تیـپ 1 و تیـپ 2 ) یکسان است .
امتیـازی ویـژه در ایـامی خاص برای مشتـریانی ویـژه : آکـو با آغـاز فـروش ویـژه آیـنـه هـای جـدیـد در ایـام یـاد شده بـه پـاس قـدردانـی از مشتـری کـالـاهـای ایـرانـی ، آیـنـه هـای جـدیـد تـیـپ 2 کـاوردار ( مـوتـور دار - کـامل آمـاده نصـب ) را بـا شیـشه هـای دو دیــد رفـلکــس ، تـجهیـز نمـوده است .
آکـو مصمـم اسـت : در صـورت تمـایـل مشتـری درجهـت مسـاعـدت بـا ایشـان ، آینـه هـای مـوجـود و نصـب شـده بـر روی خـودرو را بـا هـدف اقتصـادی تـر نمـودن بهـای کـالا خریـداری شـده از ایشـان خـریـداری نمـایـد. ( فقـط در ایـام طـرح از 12 لغــایـت 22 بهمـن مـاه جـاری )
* میـزان فـروش ایـن کـالـا در ایـام طـرح مـحـدود اسـت و فـروش بـا رسیـدن بـه حـدنصـاب مشخـص شـده حتـی زودتـر از مـوعـد مقـرر متـوقف خـواهد شـد.
آکـو پـارت تـولیـد و عـرضـه انبـوه ایـن آپـشـن را از سـال آیـنـده آغـاز خـواهـد نمـود.

روابط عمومی آکو


عنوانتاریخ
چرا نگرانید ... ؟ هیچ چیز در خودروی شما گم نمی شود ... ! ۱۳۹۷/۸/۱۱
آپشن های جدید ساندرو با طراحی خاص آکوپارت روانه بازار شد ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
مدل جدید مینی کنسول طراحی اورجینال آکو پارت ۱۳۹۵/۱۲/۵
کاور سینی صندوق ساندرو محصول جدید آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
آپشن های زیبای رنو ساندرو قطعات کسری خودرو ساخت آکو ۱۳۹۵/۱۱/۱
فروش ویژه مدل جدید مینی داشبورد مارک اکسیر،
کیت کامل تسمه تایم و ضدیخ موتور
۱۳۹۵/۸/۱۹
مدل های جدید مینی داشبورد ال90، محصول جدید آکو پارت ۱۳۹۵/۸/۶
لوبریفینت - روغنی با ویژگی های خاص جهت انواع خودرو ۱۳۹۵/۴/۱۰
فروش ویژه رمضان 29 خرداد لغایت 3 تیر 1395 ۱۳۹۵/۳/۲۶
آکو کیت اسپورت مدل لندکروزر محصول جدید آکوپارت ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
اسامی برندگان خوش اقبال قرعه کشی آکام ۱۳۹۴/۱۲/۳
اهدای جوایز پانصد هزار ریالی به مشتریان آکام تا 30 بهمن ماه ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
آخرین فروش ویژه آکام 110 قلم کالای پرمصرف ال90 ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
آلبومی همراه شما ، کانال آکو در تلگرام افتتاح شد ... ۱۳۹۴/۱۰/۸
محصول جدید آکو، کاور محافظ ECU جزو قطعات کسری تندر90 ۱۳۹۴/۱۰/۱
ویژگی های گوناگون آکام بات و کانال آکام شاپ در تلگرام ۱۳۹۴/۹/۵
فروش ویژه 75 قلم کالای پرمصرف ال90 تا 25 آبان آغاز شد ۱۳۹۴/۸/۹
اسامی 110 برنده قرعه کشی عید تا عید ACAM ۱۳۹۴/۷/۲۳
اعلام نتایج قرعه کشی آکام - ACAM ۱۳۹۴/۷/۱۸
عید تا عید با اهدای جوایز ارزشمندی از ACAM ۱۳۹۴/۷/۲
1234


آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ٢٠٢
بازدید امروز: ٣٧٠١
بازدید دیروز: ٧٥٠٣
بازدید کل: ٣٠٦٧٧٧٧٦٧
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٦٢٦٢
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

فروشگاه آپا شاپ
تلگرام
آکوپارت در تلگرام
Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال شماره 5
آکو ژورنال شماره 4
آکو ژورنال شماره 3
آکو ژورنال شماره 2
آکو ژورنال شماره 1
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک